Zobrazují se odpovědi 1 až 2 z 2

Téma: Travian a válka proti robotům

 1. #1
  Avatar uživatele merlouska
  Založen
  06.06.2007
  Bydliště
  tady a tam
  Příspěvky
  4 610

  Standardní Travian a válka proti robotům

  Vážení hráči,

  uvědomujeme si, že některé z našich serverů v poslední době trpí hromadnými registracemi účtů registrovaných roboty.

  Nebudeme prozrazovat detaily o tom, jak se tento problém snažíme řešit, ale můžeme říct, že pracujeme na velkých změnách. Tyto změny budou nahrány na servery hned, jakmile budou dokončeny a otestovány.

  Víme, že to pro vás může být frustrující, ale berte prosím v úvahu, že během posledních několika měsíců jsme v boji proti botům ve hře udělali velké pokroky a výsledkem je právě toto - použití botů registrujících účty. V boji proti nim budeme pokračovat a oni budou pravděpodobně stále měnit taktiku. Ve válce je mnoho bitev

  Toto je něco, co bereme vážně. Je to hrozba pro naši společnost. Dělá to hru méně zábavnou a to je naprosto neakceptovatelné.

  Rádi bychom reagovali i na vaše připomínky, že "to trvá moc dlouho". Ano, trvá. Plánujeme, programujeme a testujeme. Potom opravujeme vše, co je nutné opravit nebo vylepšit a potom začíná ta "zábavná" část: máme mnoho systémů, do kterých to musíme zahrnout a opět otestovat ještě předtím, než můžeme vypustit updaty, které tento problém řeší. Ano, nějakou dobu to trvá. Ale jsme v tomto velmi aktivní a můžete čekat, že aktivní také zůstaneme.

  S pozdravem

  Travian Team
  ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

  Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

 2. #2
  Avatar uživatele merlouska
  Založen
  06.06.2007
  Bydliště
  tady a tam
  Příspěvky
  4 610

  Standardní

  Vážení hráči,

  jedním z našich dalších kroků v naší válce proti robotům je systém, který nám pomáhá identifikovat účty, na kterých běží roboti nebo scripty. Ve velmi blízké budoucnosti začneme systém hojně využívat, takže si všimnete nárůstu zablokovaných účtů

  Ale nebojte se, nemáme v plánu nechat zablokované účty zaplnit celou mapu a překážet ve vašich farmlistech. Budeme pracovat, jak nejrychleji to půjde, abychom tyto zablokované účty buď co nejdříve odblokovali po diskusi s jejich majitelem nebo úplně smazali.

  Váš Travian Team
  ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

  Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Podobná témata

 1. Je to proti pravidlům?
  Autor Trávoš v sekci Otázky k T3
  Odpovědí: 6
  Poslední příspěvek: 29.04.2009, 19:57

Pravidla přispívání

 • Nemůžete zakládat nová témata
 • Nemůžete přidávat odpovědi
 • Nemůžete přidávat přílohy
 • Nemůžete editovat své příspěvky
 •