Stránka 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 11 až 20 z 41

Téma: Travian 3x Opětovný výpadek

Standardní

wolfynko: nauc se prosim cist, ano?

o kompenzaci zatim nebylo rozhodnuto. Jako prvni se musi vyhodnotit situace a hlavne zjistit pricina vypadku. Coz bohuzel jeste potrva.
    Nasim zamerem je nejdrive zajistit aby se problem neopakoval a pak vyresit kompenzaci.
    Jaky smysl by melo vam v pondeli ci utery dat kompenzaci, kdyz dneska je problem se servery znovu? Logicky to nejdriv chteji vyresit uplne, az pak se bude resit kompenzace.
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

ešte neni ani kompenzacia z prveho vypadku a už je tu druhy zaujimave

Standardní

mě to také štve přišla jsem zbytečně o zač. ochranu a ted aktuálně nemohu nic, přitom jsem měla hru skvěle rozjetou trocufnu si říci, že tak dobře jsem hru rozjetou ještě neměla a to mě sere asi nejvíc. Když víte že se vám zadařilo , že jedete a pak prd a hovno.

Standardní

Merlouska : ja čítať viem : ) ale skús si prečítať správu nad tým vyššie a nakoľko správa ktorú sem kopíruješ sa tam akosi zázračne zjavila po tom čo som písal MH ohľadom toho : )

aby ste nemusel hľadať :

"Vazeni hraci,

o pripadne kompenzaci nebo dalsim postupu bude rozhodnuto v pondeli.

Vas Travian Team"

28.12.2014, 11:49 Black ....

ja som písal MH ohľadom toho : 30.12.14 23:20 a na druhý den sme tam už mali inú správičku ))
    číslo ticketu keby si si to chcel overiť ))
    [20141228/24/8011874/24430039]

takže si vyprosím podobné veci

a naďalej si stojím za tým že ste podali klamné informácie

Standardní

No to je sice hezké, ale proč zde nefunguje, jako např. na finálovém, že až do zítřejšího večera vojáci nehladoví???? Pokud je to problém celého travianu, tak by měli být stanoveny i stejné podmínky pro všechny krajiny. Máte v tom pořádný bordel. Čím travian modernizujete k horšímu, tím horší kvalita hry je, nuž vaše strategie - věčně nefunkční servry, to je jistě idea do budoucna
    Славься, страна! Мы гордимся тобой!
    Так было, так есть и так будет всегда!

Standardní

kdyby mi to přišlo o pár hodin později tak jim tam napíšu scela jiné hodnocení a za rámeček by si to teda nedali

Standardní

nj sofia co nadelas

Standardní

merlouska: Než se vy a váš slavný Travian Team k něčemu uráčíte, tak je konec serveru. OK, beru CZ19, který je měsíc po startu, ale co CZX, který pomalu finišuje??? Jako se mnou na dalším serveru nepočítejte! Tohle nemá obdoby a za těch cca 6 let, co to hraju se mi nic podobného nikdy nestalo. Díky vašemu výpadku jsem přišel o 150k offu, který mi nikdy nikdo nevrátí a naprosto zbytečně jsem utratil přes 300 zlatek, který mi taky nikdy nikdo nevrátí... Takhle se chovat v práci ke svým klientům, tak chodím domů o hladu... Kompenzaci si už můžete skoro strčit za klobouk.. Co mi chcete kompenzovat za skončená server? Dáte mi zlatky? Nemám zájem, končím, chci vrátit peníze, jako je to slušností u všech obchodníků se službami, což Travian je taky, i když jen virutální...

Standardní

A že chcete nejdřív vyřešit proč to nastalo a až pak se bavit o kompenzacích??? OK, ale uvědomte si, že tohle je ONLINE hra a čas běží... Čas, který nejde zastavit nebo vrátit!

Standardní

Heh ono to tak vyzera ze kym sa rozhodnu co s kompenzaciou tak bude aj koniec srv. Ale ja im na tych par zlatiek z vysoka ... viete co . Jednotky , art a surovinove straty nenahradia . Takze je to o ho... aj cela ta ich kompenzacia. Idealne by spravili , keby v pripade vypadku bol hned zapnuty mier a nie lenvypnute hladovanie jednotiek. To predsa nema vyznam . A tie ich reci ze kazdy mal rovnake podmiekny to urcite nie. Priklad , ak na mna poslu utoky ktore idu 8 hodin a a ja mam podpori do 4 h , tak nemusim ich posielat hned ale caka sa co najblizsie k casu dopadu . a ak po 2 h od poslania nastane vypadok . Tak kto je znevyhodneny ? utocnik ci obranca ? Utocnik armadu poslal no mi deff nie lebo srv padol. Myslite ze tych 50 zlatiek alebo aj 500 je kompenzacia ??? ako som pisal na tych par zlatiek sa Vam tu moze kazdy... nahnevany som na cely tento Vas pristup k hracom . Tak to vyzera ze o chvilu travian budu hrat len deti do 13 r. Lespie bude ak v novej verzii date miesto jednotiek cukriky a lizatka . Pretoze to bude vyhovovat vekovemu priemeru novych hracov.

Podobná témata

1. [8. 7. 2015] Výpadek kvalifikačního serveru tx2.travian.cz
    Autor merlouska v sekci Informace o serverech
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 07.07.2015, 22:06
  2. Výpadek CZ1
    Autor Black v sekci Oznámení
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 21.06.2009, 10:42
  3. Opětovný vstup do aliance
    Autor Michal007 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 6