Stránka 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 21 až 30 z 41

Téma: Travian 3x Opětovný výpadek

Standardní

Tohle je celkem sranda hlavně že hledáte nové a nové věci jak z lidí tahat peníze například na cz19 aktivování artu za 10 zlatek klobouk dolu ale aby vám fungovali stupidní věcí to už je těžkej problém nedovedu si vysvětlit jak je možné že měsíc opravujete výpravy bud vám schopný programátoři se na to vy...... a odešli nebo na to jednoduše kašlete protože každej kdo něco chce mít si musí to koupit na aukci a za co za zlatky protože nemá šanci nic najít prostě z toho děláte jen a jen další zlodějinu jak z lidí tahat peníze ale co si třeba uvědomit to že na začátku tuhle hru na cz hrálo na serveru kolem 50 000 lidí bylo klidně i 16 serverů a ted jedou sotva 4 ? a na každým je sotva 2-3k lidí měli by ste se nad sebou zamyslet nebo na konci tohoto roku můžete počítat lidi v desítkách

Standardní

Citace Původně odeslal Petr M. Zobrazit příspěvek
    A že chcete nejdřív vyřešit proč to nastalo a až pak se bavit o kompenzacích??? OK, ale uvědomte si, že tohle je ONLINE hra a čas běží... Čas, který nejde zastavit nebo vrátit!
    rollback bejbe vsetko ide vratit

Standardní

to je myslím přesně řečeno.. kašlete na novinky, protože s vaším přístupem tam nikdo nebude..!!!

Standardní

Rado, rollback by připadal v úvahu do pár hodin po pádu, ne týden... Takže když vezmu situaci kolem a kolem, tak prostě nejde...

Standardní

zlatéj T3 tam se hrálo poctivě

Standardní

Doplním Lamiu - proč není zájem o T3.6? Jednoduše proto, že jste ho pošpinili a nehorázně vychválili T4 a výše, že se už málo komu chce do toho znovu jít... A to samé mi přijde teď s přicházejícím T5...

Standardní

pozor, ne všude jsou výpravy vypnuté.. je zvláštní, že na top účtech výpravy nejdou ale u malých ano..! pak tedy nechápu vaše výpadky..!!! čím to asi bude?

Standardní

už to jede ztráty minimální ještě , že jsem měla dostatek náplastí v batohu, příjemnou hru a minimum výpadků, a to jsem jsem se travianu vrátila po 3 letech

Standardní

nemluvě o tom že člověk co nezlatí ze začátku nachází věci o které má zlatící hráč velkej zájem a co udělá nezlatící hráč dá to na aukci a zlatící za to utratí velky peníze protože jeho hero mu nosí surky-nic-stříbro

Standardní

agony: Ty jsi asi pár začátků hrál, co? Nezbývá mi nic jinýho, než s tebou na 2000% souhlasit

Podobná témata

1. [8. 7. 2015] Výpadek kvalifikačního serveru tx2.travian.cz
    Autor merlouska v sekci Informace o serverech
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 07.07.2015, 22:06
  2. Výpadek CZ1
    Autor Black v sekci Oznámení
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 21.06.2009, 10:42
  3. Opětovný vstup do aliance
    Autor Michal007 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 6