Stránka 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 41

Téma: Travian 3x Opětovný výpadek

Standardní Travian 3x Opětovný výpadek

Zdravim

chci nahlasit opětovný výpadek CZ3x nejprve se prestaly vracet jednotky a docházet útoky a následne to začalo nekolika z nas psát http://www.imgup.cz/image/Q2o ostatnim jde jen náhled vesnice a používání zlatek

Pelda

Standardní

Tak isto hlasime tu istu chybu , a o5 idu na nasu alianciu utoky , neviem ci to uz mame povazovat za nahodu . Ale zase ziadne info o vypadku. Urobte si v tom poriadok . A budeme ziadat nahradu za kazdu stratenu jednotku alebo padnutu budovu . A to navratenim a je mi jedno ako to robite a ci to robite . Je to vas problem nie nas . Starajte sa poriadne o Vas server.

Standardní

Na nas naštesti utoky již nejdou, ale mame docela solidni minusy a posilani surovin prestalo fungovat ..

Standardní

to zásobování obilkem u minusových vesnic je ted asi pro mě největší problém.

Standardní

Donar bohužiaľ jednotky ti nevrátia, lebo sú .... rovnako sme žiadali od Blacka jednotky vrátiť pri minulom výpadku a prd nám to pomohlo... citujem doslova : > Multihunter napsal:
    >
    > Ahoj P&P,
    >
    > je nam lito vypadku, ale utoky probehnute behem takovych vypadku nemenime a neovlivnujeme. Z naseho pohledu maji vsichni stejne podminky co se tyce nedostupnosti serveru a proto na problem hledime jako na smulu.
    > Je nasi snahou udrzet servery na 100% v provozu, nicmene technicke problemy se muzou objevit a proto 100% zarucit nemuzeme.
    > Omlouvam se za vznikle potize a dekuji za pochopeni.
    >
    > S pozdravem
    > Black
    > Travian Community Manager

Takže vraj smola... tieto výpadky odrádzajú ešte tých pár aktívnych hráčov a to by si mali uvedomiť.

Pifkar

Standardní

hlásím CZ 5 také výpadek nemohu stavět, jednotky jsou v útoku snad to rychle opraví MH nejde psát

Standardní

o minusoch ani nevravim , mame velmi pekny minus v osade , obchodnici stoja atd.... Je to super ze tu mame nejaku odpoved , aka je to chyba . Aka bude naprava a ci sa natom pracuje .. Atd... Dakujeme TT ze si svoju pracu robite zodpovedne

¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

mě štve to že jsem v zač ochraně a právě jsem vyslala svůj první větší off útok šla jsem přes ě hodiny holt smůla no

Standardní

k tomu čo sa na tomto servery deje sa už ani nebudem radšej vyjadrovať lebo je to katastrofa a ešte som nič také nezažil naozaj medajlu pre vás ... buď to klamné info alebo lepšie žiadne ... malo to byť minulý týžden v pondelok a od vtedy ani nič ... ako si sa to tam asi nikomu nechce riešiť )) ale ved ono to príde až ďalší speed budete mať o 500 ludí menej : ) tu už ani dalšia nová vezria nepomôže ...

Podobná témata

1. [8. 7. 2015] Výpadek kvalifikačního serveru tx2.travian.cz
    Autor merlouska v sekci Informace o serverech
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 07.07.2015, 22:06
  2. Výpadek CZ1
    Autor Black v sekci Oznámení
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 21.06.2009, 10:42
  3. Opětovný vstup do aliance
    Autor Michal007 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 6