Výsledky hlasování: Jaký je Váš názor na věc? - hlasování je anonymní

Hlasující
28. Nemůžete hlasovat
  • Souhlasím

2 7.14%
  • Nesouhlasím

9 32.14%
  • Naprosto souhlasím

1 3.57%
  • Naprosto nesouhlasím

7 25.00%
  • Jsem pro motivovat

2 7.14%
  • Jsem pro odrazovat

0 0%
  • Chci okořenit hru ne s ní skončit.

3 10.71%
  • Pokud patch projde končím.

17 60.71%
  • Pokud vymyslíte něco nového, hra bude zajímavější.

4 14.29%
  • Jsem pro nevymýšlet blbosti.

10 35.71%
Hlasování s vícenásobným výběrem.
Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazují se odpovědi 21 až 27 z 27

Téma: Protest proti nové verzi traviánu - cesta do záhuby

Standardní

Citace Původně odeslal Koring Zobrazit příspěvek
    pointa: hráčov ubúda a je to kvôli takýmto veciam..
    Neni. Resp. neni to jedina pricina, tech je vic.
    - Real life. Spousta lidi to treba hrala v dobe, kdy byli studenti, pak prisla prace, rodina, povinnosti a nemaji cas na hrani, kor u casove narocne hry, kterou Travian urcite je.
    - Kdyz Travian zacinal, byla to u nas skoro jedina poradna online browserovka. Ted jich je hafo moc, plus facebookove a mobilni hry.
    - Driv se hralo stylem 1 clovek = ucty na nekolika serverech. Dnes se hraje stylem 2-3 lidi = jeden ucet na jednom serveru.
    - Ztrata zajmu - kazda hra se po case ohraje, prestanou hrat kamaradi apod., tak uz clovek nema motivaci hrat. (to je treba muj pripad)
    - Samozrejme i nove verze, vylepseni, ktera nekteri lide nepovazujou za vylepseni - to nepopiram. Nicmene jako hlavni pricinu ubytku hracu to nevidim.

Takze prosim zase trochu soudnosti, nejde vsechno svalovat jen na "vylepsovaní hry".
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Nenapísal som, že je to jedina príčina.
    Určite tam úlohu zohráva ešte viac faktorov ako si napísala.. hlavné faktory sú/boli/budú financie a čas.

No mohol by sa napr. spojiť celkovo CZ a SK speed, keďže SK zvyčajne dohráva 200 hráčov aktívne, príde mi napr. tento server zbytočný, tak isto ako prečo mať na CZ-SK 8 pomalých serverov ? nestačia 3-4 ? Zvýšil by sa tak počet hráčov na serveroch..

Určite treba do travianu aj novinky, ale normálne veci, ktoré budu prínosom, možno nejaké nové artefakty, odmeny defarom a podobne. Možno by sa to dalo robiť formou ankety(ktorá by zabrala vyplnením minútku - dve) na prebiehajúcich serveroch.

Standardní

Dobrý den,

je to naprosto mimo tuhle konverzaci, ale smím se zeptat, proč mě admini naprosto ignorují? Zeptal jsem se na názor a byl jsem pouze přeskočen ... řeší se vše jiné krom mého příšpěvku do sekce otázky ... smím se zeptat proč tomu tak je? ... proč od vás nedostanu ani jednu odpověď? ... Napsal jsem pár připomínek, které mě napadli atd. Je to takový větší upgrade bych řekl Mnoho lidí z řad hráčů by se mnou souhlasilo a vy jste to jen tak přeskočili ...

Přeji hezký den

Fonzi

Standardní

Naprosto souhlasím s Koringem, zkuste udělat ve hře hlasování, vím že na to máme právo. Prostě poslat zprávu všem a uvidíte a jsem si jist, že se tam krásně ukáže, to co je tady, akorát ve větším měřítku, to jsou statistiky a jejich přenesení do většího měřítka.

Dále jak můžete vědět, že tisíce lidí s tím souhlasí nebo nesouhlasí, když jste se jich neptali nebo snad ano? Já se zatím všude, zde i ve hře setkávám s názory a ostrou kritikou na ten patch a myslím, že je super, že neprošel.

A ano hráčů ubejvá s tím souhlasím. Ale já jsem tu po 3 letech znovu a travián je pořád stejný... To byl můj důvod proč jsem skončil a myslím, že nebudu sám, chtělo by to hru okořenit, ale ne přehnaným upgradem, který odepíše spoustu hráčů a udělá z travián "hru zlatkařu", kde bez zlatek nezmůžete skoro nic..

Standardní

ariziel: kdyz ono je to tezky.. kdyz nejsou zadny zmeny, tak se to lidem nelibi .. kdyz jsou nejaky zmeny (a je uplne jedno, jaky), tak se to lidem taky nelibi
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

To hlasování už sem taky někde navrhoval (asi mě neprošel návrh v tematu).

Jednodušše by TT vybrali z návrhů hráčů temata co by se opakovala a dala o nich v rozumné formě a pod schválením vedení Travianu a dalo anketu s možnostma A,B,C co by vyhrálo to by se aplikovalo.

Plácnu například pohyb jednotek na shromadku
    A. 1000 Pohybů
    B. 2500 pohybů
    C. 5000 pohybů

Co by vyhrálo a dosáhlo by určitých % tak by se aplikovalo. Lidi by to bavilo protože by mohli rozhodovat také o něčem a většině by ta změna vyhovovala protože by si jí odhlasovala a byla by opravu podle větší části lidí. Byl by to náboj moci občas rozhodnout.

To samé třeba ted s novinkou slučování armád a defování z jedné vesnice.

Myslím že ankety ve hře kolik vám je , jak dlouho hrajete nikoho moc nezajímají a moc lidí to nevyplnuje.
    Věrný bojovník aliancí KSN&MoD a mEsh pod nickem Venca Granát

Standardní

Pro ariziel a dalši kritky at si tu novinku prvni vyzkoušite a pak kritizuji me se tenhle napad hodne libi hral jsem s19 a tam si rozbil armu a za 20 dnu si v poho s produkce udelal 80K palic a 15K teček a zase rozbil... je to posun pro off hru a nova strategie vykatuj nebo budeš vykatovan i horši offaři s mene času maji možnost naklikat veči offky v MC a nemusi řešit VKS a zasobovani vedlejši vesnice obilim dalši vyhoda že jde arma naklikat i bez armadaku nemajiho všichni hrači

Slučovani za zlatky bych omezil dene na silu jednotek do 50 000 to mate 1250 palic cena za slučene jednotky je 15zl na to maji i mali zlatkaři

Podobná témata

1. Zdražení v nové verzi travianu
    Autor Lefi v sekci Otázky
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 19.06.2015, 21:00
  2. Nová verze traviána
    Autor Watchick v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 03.10.2008, 15:43
  3. Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 15.12.2007, 17:07

Značky pro toto téma