Stránka 6 z 7 PrvníPrvní ... 4567 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 51 až 60 z 70

Téma: Log Prihlasenia

Standardní

Citace Původně odeslal mmo Zobrazit příspěvek
    Dalším dobrým nápadom by bolo v tabulke štatistík uverejniť IP každého hráča. .
    cely tvoj prispevok mal hlavu a patu, okrem vyssie uvedenej vety. Vacsina ludi by nesuhlasila s tym, aby travian uverejnil ich IP adresu. Na druhej strane si myslim, ze by si to travian v ziadnom pripade nedovolil.

Standardní

Nechapu jak nekdo muze nalezet na falesneho MH kdyz ten pravy je vzdycky na 0/0... Dalsi nebzpeci pro novacky jsou v tech strankach kde je zadej jmeno heslo server a do 10 minut mate po ucte. Nerikam ze KAZDY JE HACKER, ale hackeri jsou a musite brat zvlast vy v top500 bezpecnost svych uctu hodne dobre priklad hesla Man48aDan582 ( nn fakt ho nikde nemam nezkousejte hackovat )

Standardní

To je kazdeho vec, jake ma heslo, heslo ma byt bezpecne, to je zaklad. Osobne bych ale nesledoval kdo se prihlasil na muj ucet. Uz tak to zere dost casu (to je ale kazdeho vec).
    ¿-?

PF 2010

Standardní

Citace Původně odeslal p3tula Zobrazit příspěvek
    cely tvoj prispevok mal hlavu a patu, okrem vyssie uvedenej vety. Vacsina ludi by nesuhlasila s tym, aby travian uverejnil ich IP adresu. Na druhej strane si myslim, ze by si to travian v ziadnom pripade nedovolil.
    Niektori ludia si svoju IP pisu do profilu. Aj ked neviem preco. Ak ide o suhlas/nesuhlas, TT si urcuje pravidla hry a vsetko okolo nej. Ak by sa uznalo za vhodne, uverejnit IP, tak by ostatnym hracom neostavalo nic ine len sa rozlucit. Koniec koncov, vsetky vaznejsie zmeny sa prejavuju az po restarte serveru alebo pri zacati noveho.
    Sar sal??
    Mište. Paľikerav

Standardní

Je to skvělý nápad
    nevhodný podpis

Standardní

Chcel by som dodať konkrétny príklad, ktorý sa dotýka aj mňa ako hráča.
    "zdravim, dnes sa mi niekto vlamal na ucet a zacal mi tam trosku sarapatit, u mna ani velmi nie, ale co ma najviac stve, ze u ludi na ktorych som mal zastup
    Pravdepodobne uhadol heslo, aj ked naozaj by ma zaujimalo ako k tomu dosiel, kedze akurat posledny mesiac som mal heslo svoje krstne meno v mensej uprave.
    Niesom si isty ci prefikanostou alebo nedbalostou, zapisal nick /hrac/ do spolocneho pouzivania pc, kedze tento hrac je prakticky /hrac/ z /aliancia/(ktory je aj mimochodom v traviane moj sused), a miesta na ktore rozposlal utoky, vyzera to tak ze /aliancia/ sa rozhodli zautocit uz aj inym sposobom ako je ferovo v hre.
    Co je hlavne, chcem vystrihat ostatnych spoluhracov, aby im tiez niekto takto ku koncu servra nezneprijemnil hru tak ako mne"

Toto bolo uverejnene na nasom fore. A teraz mi povedzte ak ma niekto napr. 30 dedín ako si to má všetko odsledovať? Rozpošle nejaké útoky, tak ani nevie, že jeden fake pribudol. Dobrý hráč má nad všetkým prehlad, ale určite to nie je na škodu. A hlavne ked je podozrenie takýchto útokov, bude určite lahšie si pri každom prihlásení pozrieť či niekto bol alebo nebol na účte.
    Sar sal??
    Mište. Paľikerav

Standardní Hack?

Všetci ale zabúdate na jedno, že keď sa vám už niekto nabúra do účtu hneď to zbadáte.
    Čo vám pomôže, že budete vedieť kto to urobil?
    Najúčinejšie je dať si také heslo ktoré je skratka nemožné uhádnuť, nepripájať sa z klubov a pod, a hrať aktívne bez zastupcov, čiže nikomu a nikdy nedať svoje heslá a je po probleme.

Čo sa týka tých logov prečo nie, každý krok k bezbpečnosti je vítan.

Good Luck & Have Fun
    Hram pre zabavu...
    Nejde mi o TOPku

Standardní

Ako to chceš hned zbadať??? Nemusí to byť hned masívne útočenie s celou army alebo posielanie suriek. Ako som hore povedal, môže to byť jeden dva faky na spojenca alebo proste niečo čo naruší rovnováhu. A teraz, ked staviame na sk3 div, tak tých fake utokov posielame dosť, tak hádam nechceš aby som si kontroloval v bode stretnutia pri každom lognutí, či nepribudol jeden útok.
    Sar sal??
    Mište. Paľikerav

Standardní

BlackRoses: ono se to nezdá, ale každé heslo lze získat Navíc tím, že budu(eme) znát IP viníka můžeme ji přespolat okamžitě MH, který zajistí, že údajný "zloděj účtů" nic podobného neudělá = např. blokace ip
    Kdyby to někoho zajímalo, tak nyní pracuji pro Komínexpres
    Je pro Vás Califax legenda Travianu? Ano? Tak jste natvrdlý člověk.
    Nebyl jsem nejlepší, jsem nejlepší!

Mám nejvíce příspěvků na tomto fóru, takže jsem nejmoudřejší. Kdo nesouhlasí, je moula!

Standardní

ale ak je to napriklad IP v nejakej internetovej kaviarni a MH ju blokne, tak si odtial uz v zivote nikto nezahra a zacnu sa tu mnozit dotazy typu: nejde mi prihlasit, neviete preco?...BUM BAM...a bude tu spamu a spamu...

netvrdim, ze to je zly napad, ale realne uplatnenie je mozno pre 10-20% ludi co sa tomu rozumeju ale zvysok "nastrocnych" (nic proti) bude len zbytocne spamovat MH a support s dotazom co to tam maju za IP a ze sa im niekto nabural na ucet (pritom budu mat variabilnu IP)...
    Príbeh o traviane
    1. časť
    2. časť
    3. časť - snáď časom...

Pravidla přispívání